İlk Elektronik İrsaliye Gönderimi

487 Sıra No.lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile yürürlüğe giren e-İrsaliye Uygulamasında Netle Yazılım olarak Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) canlı sisteminde “ilk” e-irsaliye gönderen firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Geliştirmiş olduğumuz doküman, süreç ve elektronik dönüşüm çözümlerimiz ile firmalarımız sistemlerinde çok az değişiklik yaparak farklı şekillerde e-irsaliye sistemine geçiş yapabiliyor.

e-irsaliye sisteminde Offline, online (Entegrasyon ya da özel entegratör) modellerine uygun şekilde hizmet sunabiliyoruz.

e-irsaliye belgelerini oluşturmak için çözümlerimiz farklı arayüzler de sunmaktadır;

. API (Web Servis, EDI, iDOC, IIXML, REST)
. Html 5 web arayüzü (Manual e-irsaliye hazırlama ekranı, Excel dosyası ile gönderim ya da mobil ortamdan eGO ile erişim)
. ERP (Yerel ve yabancı ERP paketleri) (SAP, Oracle, JDEdwards)
. Global Extension Pack (GEP) ile farklı ülke mevzuatlarına uyumlu bütünleşik çözümler

Tüm e-dönüşüm çözümlerimizde olduğu gibi e-irsaliye sistemininde de onay sistemi ve ERP ile entegrasyon özellikleri yer almaktadır.
e-irsaliye belgesinin hazırlanması, ön izlenmesi (taslak çıktı görüntüleme) ve sevkiyat anında imzalanması ve karşı noktaya iletilmesi noktasında sunmuş olduğumuz özelliklerin kullanılmasıyla firmalar e-irsaliye süreçlerini daha etkin şekilde yürütebilmektedir.

Netle Yazılım başta Türkiye olmak üzere Avrupa’da birçok ülkede (Almanya, Polonya, Macaristan, Yunanistan, Avusturya, İtalya, vb) farklı e-dönüşüm çözümleri sunmaktadır.

Satış, Hizmet ve destek ekipleri Türkiye, Almanya (Berlin, Karlsruhe), İtalya (Milano) ve Fransa olmak üzere farklı yerleşkelerde projelerde ve sonrasındaki destek süreçlerinde görev almaktadır.

Yeni gelen tüm e-dönüşüm mevzuatlarına uyumlu, eklentilerle genişleyebilen üstün mimarisi ve farklı ERP sistemlerine bütünleşik çalışma özellikleriyle e-İrsaliye sistemi de müşterilerimizde canlı olarak kullanılmaktadır.

Daha fazla bilgi için;