2008 yılında kurulan Netle, 20 yılı aşkın yüksek teknoloji bilgisine ve ERP yazılımlarıyla entegrasyon konusunda yetkinliğe sahip yenilikçi ekibiyle, sayısal varlık, doküman yönetimi ve e-Dönüşüm ürünleri alanında bir çok ilke imza atmıştır.

Ulusal ve uluslararası düzeyde yürüttüğü e-Dönüşüm projelerinde, yazılım evleri, sistem ve özel entegratörlere tek ürün alt yapısı ile etkin, verimli ve hızlı hizmetler sunar.

Türkiye’nin ilk 500 büyük sanayi kuruluşu arasında bulunan şirketlerle ve sektör liderleriyle işbirlikleri içerisinde ilerleyen Netle, ileri teknoloji ve web tabanlı çözümleri sayesinde dünyada da İsveç, İsviçre, Almanya, Avusturya ve Meksika gibi çok noktada platform bağımsız ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır.

Perakende, enerji, turizm, sanayi, telekomünikasyon gibi bir çok farklı sektörde faaliyet gösteren ve dünya devi yazılım şirketleri ile gerçekleştirdiği sayısal varlık ve e-Dönüşüm projeleri ile rakiplerinden ayrılan Netle, bir yılda GİB’e doğrudan entegre 400’ü aşkın proje gerçekleştirmiştir. Üstelik Netle Tick Tock System (NTTS) ile kullanıcılarının taleplerini ve beklentilerini düzenli olarak takip ederek kullanıcı memnuniyetini üst noktada tutmaktadır.

Tamamen sayısal varlık yönetimi ve e-Dönüşüm ürünleri üzerine odaklanan Netle, bugün e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve e-Bilet çözümlerini kullanıcılara sunuyor, e-İrsaliye, e-Ödeme ve e-Mutabakat gibi gelecek e-Dönüşüm projeleri için de hazırlıklarını sürdürüyor.

“İlklerimiz”

Türkiye’deki ilk görsel e-fatura tasarım ekranı ile birlikte kullanıcılarına özelleştirilebilir fatura tasarım imkanı sunan Netle, gelen ya da gönderilen e-Faturaların firmaya özel onay mekanizmalarından geçmesini, e-Faturanın, içeriğine göre, firma içinde farklı süreçleri izlemesini sağlayabiliyor ve bunları kullanımı kolay sürükle bırak süreç tasarım aracı ile yapma imkanını da kullanıcısına sunuyor. Bu görsel süreç tasarım aracı ile firmaya özel  “alış faturası entagrasyonu”, basit ya da karmaşık iş süreçleri, süreç içi bilgilendirmeleri kolayca yapılabiliyor ve zaman içerisinde gereksinim duyulan değişiklikler kolayca uyarlanabiliyor.

Netle, e-Defter adımında, “ilk platform bağımsız e-Defter” onayını alan çözümünü müşterilerine sunma konusunda Türkiye’de öncülük etmiştir.

e-Verything zip çözümü ile e-Fatura ve e-Defter paketlerine özel %15 oranında ek sıkıştırma sağlayan Netle, bu oran ile kullanıcılarına 10 yıllık defter saklama süresinde 2 yıla yakın bir disk avantajı sağlayan Türkiye’deki ilk sıkıştırma paketinin de sahibidir.

ERP sistemleri ile entegrasyon

En çok tercih edilen yerli, yabancı ERP paketleri ya da şirketlere özel geliştirilmiş sistemlerle, kısa sürede entegrasyon sağlayan çözümleri ile farklılaşan Netle, e-Fatura ve e-Defter için SAP paketine özel, uygulama içinden kullanılabilen cockpit paketini de kullanıcılarına sunmaktadır. Bu sayede SAP kullanıcıları başka bir ekrana geçmeden tek bir uygulama içinden bütün e-Dönüşüm işlemlerini yapma imkanına sahiptir.

NetleYazılım, gelecek sayısal Türkiye için yatırımlarına ara vermeden devam etmektedir.

Kolay kullanım imkanı sunan arayüzlere sahip çözümleri ile e-Dönüşüm süreçlerinizde, süreç ve doküman yönetimi projelerinizde güvenle yürümeniz için tüm teknolojik ve iş deneyimi birikimi ile Netle yanınızda.