Veri İlkesi

Netle Yazılım olarak tasarladığımız tüm çözümlere Netle eGO uygulaması ile bağlantı fırsatı sunuyoruz. Bu bölümde bağlantı sürecinde kullanılan, paylaşılan ya da iletilen veriler hakkında ayrıntılı açıklamalar yer almaktadır.

Hangi bilgiler kullanılıyor

Netle eGO içinde hesap tanımlama ve sonrasında kullanılan alt süreçlerde kurumunuz ya da kişisel olarak oluşturulan veriler kullanılmaktadır. Bu bilgiler hesap türünüze göre değişkenlik göstermektedir.

Oturum Açma Bilgileri

Oturum açma ekranında şifrelenmiş isim + şifre bilgileri, cihaz bilgileri ve konum bilgileri kullanılmaktadır. Bağlantı yapılan platforma güvenli ağ üzeriden bu veriler iletilir ve platforma özel veriler mobil ortamda ekranda gösterilir.

DocHuman Bilgileri

DocHuman sürecinde yetkiniz dahilindeki tüm formların üst bilgileri, bu formlara ilişkin kayıt bilgileri ve tasarlanan form içeriği kullanılmaktadır. DocHuman sunucusu üzerinden güvenli şekilde iletilen veriler ekran üzerinden okunabilir, saklanabilir, akışa gönderebilir (kabul ya da ret işlemleri için) ya da baskı ön izleme yapılabilir.

E-Fatura ve E-Arşiv Bilgileri

E-fatura sisteminde yer alan gelen kutusu, giden kutusu ve onayda bekleyen fatura bilgileri kullanılmaktadır. Bir e-fatura belgesine ilişkin üst bilgiler, gönderici/alıcı, tutar, ihracat, toplam, imza ve kalem bilgileri ekranda gösterilmektedir.

Mobil Ortam Bilgileri

Son oturuma ilişkin istatiksel bilgiler, konum bilgileri ve kullanıcı tarafından alt hesaplara yapılan erişim günlük kayıt bilgileri kullanılmaktadır.

Mesajlaşma Bilgileri

Kullanıcı Netle Yazılım çözümlerine ilişkin uygulama üzerinden mesaj yazabilir, yazdığı mesajlara ilişkin güncel bilgileri takip edebilir. Bu kapsamda kullanıcının mesaj içeriği ve bu mesajların son durum bilgileri kullanılmaktadır.

Üçüncü Şahıs Ortaklarına İlişkin Bilgiler

Bu uygulama kapsamında 3. şahıs ortaklarına ilişkin bilgiler kullanılmamaktadır ve 3. şahıs ortakları tarafından kullanıcı bilgileri kullanılmamaktadır.

Sorularınız İle İlgili Bizimle İletişime Geçmek İçin

Bizimle iletişime geçmek için Netle eGO içinde yer alan “kullanıcı\mesajlarım” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
Web ortamından ise, www.netle.com.tr/iletisim sayfasını ziyaret ederek ilgili iletişim kanallarını öğrenebilirsiniz.

Son güncelleme tarihi : 31.12.2016 – Cumartesi